Otobüs
Hizmetleri

DUYURULAR

Rize-Artvin Havalimanı’ndan Kalkandere-Kendirli yol ayrımı hattımızın kalkış ve varış noktası 1 Aralık itibarıyla OF Şehir Merkezi olarak değişecektir. Yeni güzergahımız OF-Kalkandere-Kendirli Yol Ayrımı-İyidere-Derepazarı-Rize Şehir Merkezi-Çayeli olarak güncellenmiştir.

Sayın Yolcularımız, 22.09.2022 tarihinden itibaren Esenboğa Havalimanı-Aşti otobüs güzergahımız, ''Havalimanı-Pursaklar-Şehir Merkezi-Ankamall AVM-Aşti'' şeklinde değişmiştir.

Sayın Yolcularımız, Trabzon Havalimanı ve Beşikdüzü hattı seferlerimiz 1 Ekim 2022 itibarıyla karşılıklı olarak sonlanacak olup, servislerimiz Trabzon Havalimanı - Şehir Merkezi güzergahında devam edecektir.

Karayolu taşıma mevzuatı çerçevesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na göndermek zorunda olduğumuz "Elektronik Yolcu Listesi" ile vergi mevzuatı çerçevesinde düzenlenmesi gereken "Elektronik Biletler" için şehirler arası seyahat eden tüm yo...lcularımızın ''Adı Soyadı, Kimlik Numarası ve Cinsiyeti'' kimlik/pasaport okuyucu cihaz aracılığıyla toplanmakta olup, söz konusu cihaz kimliklerdeki veya pasaportlardaki diğer kişisel verileri toplamamaktadır. Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla iletmek zorunda olduğumuz bu kişisel veriler, ilgili kamu kurumlarıyla paylaşıldıktan sonra tarafımızca saklanmamakta veya işlenmemektedir.

Sayın Yolcularımız, Servislerimiz iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Servis saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı müşteri ilişkilerini arayabilir veya info@havas.net adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Otobüs Servis Noktaları

OTOBÜS SERVİS NOKTALARI

Türkiye’nin birçok
noktasında otobüs
hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin birçok noktasında otobüs
hizmeti sunuyoruz.

Uçak yolcularımızın, şehir merkezlerine konforlu ve güvenli
şekilde seyahat etmesi için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Uçak yolcularımızın, şehir merkezlerine konforlu ve güvenli şekilde seyahat etmesi için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

SEFER BİLGİLERİ

Nereden
Nereye
Tarih

SEFER SAATLERİ

Yeni Arama

Duyurular

GÜZERGAH

Güzergah & Duraklar

DURAKLAR

Sefer Detayları

SEFER DETAYLARI

Yolculuk Süresi

*Yolculuk süresi yaklaşık olup, trafik durumuna göre değişebilmektedir.

Bilet Fiyatı

*Bilet fiyatlarına KDV dahildir.

İletişim

  • İŞLETME SORUMLUSU
  • Çağrı Merkezi
  • E-POSTA

Merhaba, size nasıl<br> yardımcı olabilirim?