Gizlilik Politikası

HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ A.Ş.

ONLİNE ÜYELİK KOŞULLARI VE GİZLİLİK PRENSİPLERİ


Havaş online iş başvuru platformu, tüm üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Havaş, Üye' nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri' ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Havaş, Gizlilik Prensipleri' nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Havaş, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. 

Üyelik (Aday) 

Havaş İş Başvuru Formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin kişisel bilgileri, eğitim bilgileri, iletişim bilgileri, çalışma bilgileri, doğum tarihi, cinsiyeti, fotoğrafı başta olmak üzere özgeçmişinde belirttiği bilgiler Havaş’ ın muhtelif işyerlerinde ve muhtelif pozisyonlarda istihdam etmek istediği personelin adaylar arasından seçilmesi amacıyla kullanılmaktadır. 

Özgeçmiş 

Havaş, iş başvurusunda bulunmak isteyen üyelerine iş başvuru modülü üzerinden özgeçmiş hazırlama, kaydetme, güncelleme, silme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Üyelerin kendi hazırladıkları özgeçmişleri, bu olanak kapsamında, Havaş tarafından görüntülenebilmektedir. Hazırlanan özgeçmişler aktif ya da pasif konumda Havaş nezdinde saklanmaktadır. Üye, İş Başvuru Formu' nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder. Özgeçmiş bilgilerinin gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması; ayrımcılığa yol açması, 3. kişileri suça yönlendirmesi, ya da herhangi bir etnik grup, köken, dil, siyasi görüş, din gibi konularda propaganda içermesi kesinlikle yasaktır. Bu durum nedeniyle Havaş’ ın ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini kabul ve taahhüt eder. 

Kullanıcı Adı ve Şifre 

Üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak havas.net üzerinden iş başvurunuzla ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye' nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifresinin gizliliği Üye' nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Havaş herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye' ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye' ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Havaş bilgilendirilmelidir. Havaş’ ın belirlediği güvenlik ' gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan üyelerin, güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Havaş sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde Havaş insan kaynakları departmanı ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir. Üyelerimizin sisteme girişte veya şifre hatırlatma işlemlerinde kullandıkları e-posta adresinin doğruluğu, güncelliği ve korunması tümüyle üyenin inisiyatifindedir.

Havaş Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Havas.net üzerinden üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder. 

Havaş, Üyelik Koşulları ve Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Merhaba, size nasıl<br> yardımcı olabilirim?